Phantom Folding Knife Steel Blade Green Sculpted G10 Handle PH/35-G10-GN
In stock
| Overall Length | 8.0 in. (20.3 cm) |
| Blade Length | 3.5 in. (8.89cm) |
| Blade Steel | 9Cr18MoV Stainless Steel; 59 HRC |
| Blade Finish | Satin |
| Handle Length | 4.63 in. (11.76cm) |