Linerlock Folding Knife Stainless Blade Green G10 Handle NJ-35/G10-GN
In stock
| Overall Length | 8.13 in. (20.65 cm) |
| Blade Length | 3.5 in. (8.89cm) |
| Cutting Edge | Plain |
| Blade Steel | 9Cr18MoV Stainless Steel |
| Blade Finish | Satin |
| Handle Length | 4.63 in. (11.76cm) |